E-Ryba Game Fest

E-Ryba Game Fest to pierwszy Rybnicki Festiwal E-sportowy, który z zamysłu ma mieć swoją coroczną kontynuację. Wkład oraz starania przy organizacji imprezy mają na celu przyciągnąć najlepszych graczy w kraju, którzy swoimi umiejętnościami zachwycą innych uczestników oraz widownię. Festiwal ma również na celu promowanie nowego poziomu rozrywki, jaką niewątpliwie w ostatnim czasie staje się e-sport, zyskując coraz większą sławę na całym świecie.

Festiwal odbędzie się 10 i 11 listopada 2018r. w godzinach od 10 do 20 na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Rybniku – Boguszowicach.

Podczas E-Ryba Game Fest zostaną rozegrane turnieje w takich grach jak League of Legends, Fifa 19, Quake Champions, Fortnite oraz Hearthstone. Ponadto rozegrany zostanie turniej w najpopularniejszej na świecie grze karcianej, jaką jest Magic: The Gathering.

Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji i to nie tylko w świecie cyfrowym. W strefie bez prądu będzie można zagrać w ponad 100 tytułów planszowych. Tajniki dobrego odżywania dla gracza będą mogły zostać zgłębione na stoisku Projektu Dieta. Dla miłośników starszych tytułów przygotowana została strefa gier retro. Retro Sfera to świetne miejsce, aby pokazać młodszym pokoleniom jak kiedyś wyglądała elektroniczna rozrywka.

Podczas całego okresu trwania festiwalu przewidziane jest wiele dodatkowych atrakcji połączonych z licznymi konkursami.

E-Ryba Game Fest to doskonały powód by oderwać się od swojego komputera i spotkać wielu fascynatów gier, i to nie tylko tych wirtualnych.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć na Rybnicki Festiwal przygotowano stream, który pozwoli chodź trochę poczuć klimat panujący na miejscu wydarzenia.

Bilety na E-Ryba Game Fest są do nabycia w sklepie stacjonarnym Gamedot oraz na miejscu w dniu wydarzenia:
– bilet dwudniowy 40zl;
– bilet dwudniowy z upominkami 80zł;

Zapisy na turnieje oraz regulaminy będą dostępne na stronie eventu od 22.10.2018r.

Więcej informacji oraz szczegóły na stronie internetowej wydarzenia: www.e-ryba.pl

E-ryba game fest plakat

E-ryba game fest plakat