Hokejowy wynik w C klasie

KS Rymer II występujący w C-klasie gościł na własnym boisku drużynę LKS Zwonowice. Worek z bramkami rozwiązał już 12 minucie Kamil Śpiewok, w 26 minucie podwyższył Miłosz Sierny, a poprawił osiem minut później Mateusz Ciepły (’34). Przed przerwą kontaktowego gola strzelił Pawel Pradela, a chwilę po przerwie Rafał Miera. W naszej ekipie zrobiło się nieco nerwowo, ale na 4:2 podwyższył Błażej Pyszny (’49). Gdy wydawało się, ze kolejne bramki to tylko kwestia czasu do odrabiania strat wzięli się zawodnicy ze Zwonowic. W 60 minucie Daniel Newe niweluje stratę, a pięć minut później wyrównującego gola strzela Dariusz Magiera. Niemal do końca spotkania było nerwowo, obydwie ekipy dążyły do wygranej. Ostatecznie, po zamieszaniu w polu karnym, piłkę do siatki LKS Zwonowice wpakował Marcin Skoczylas (’85).

Rymer Rybnik II – LKS Zwonowice 5:4 (3:1)