Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie grający w futbol amerykański i trawa
LKS Jedność Jejkowice – KS Rymer Rybnik 2:3 (0:2)
bramki: Marko Vynnychok, A.Pachucy x2
Skład:
Wrzosek (45 Kutryba) – Matuszewski, Moskal , Nogły M, Molenda, Szydłowski, Plewka , Testowany, Bober (70.Ogon) Marko Vynnychok (45Kogut) Pachucy (70.Gojny)
Dziś sparing na nawierzchni trawiastej w trudnych warunkach atmosferycznych (silny wiatr i niska temp.) z bardzo wymagającym przeciwnikiem – liderem klasy A Podokręgu Rybnik.
Pierwsza połowa pod dyktando młodego zespołu Rymera udokumentowana strzeleniem 2 bramek. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobywa Marko Vynnychok, a drugą w swoim stylu „wkręcając obrońców w murawę” A.Pachucy.
Po stronie Rymera dodatkowo kilka bardzo dobrych akcji kombinacyjnych w ataku, ale doświadczony przeciwnik także ma swoje sytuacje strzeleckie !!!
W drugiej połowie „grająca z wiatrem” drużyna Jedności Jejkowice zdobywa kolejno dwie bramki i po 60 minutach gry doprowadza do remisu.
Rymer wyprowadza jednak kilka ładnych dynamicznych akcji skrzydłami i po jednej z nich D.Kogut dogrywa w pole karne i A.Pachucy strzela swoją drugą bramkę.
Do końca meczu drużyny nie stwarzają już klarownych sytuacji strzeleckich i mecz kończy się wynikiem 2:3 na korzyść Rymera Rybnik.
Dziś w składzie drużyny brakowało kilku podstawowych zawodników (D.Odon, Sz.Nogly, M.Marcol), kilku narzekało na urazy (M.Vynnychok, M.Bober, A.Pachucy), ale zespół na tle doświadczonego przeciwnika zaprezentował się korzystni.
Już za tydzień 20.03 g.15:30 pierwsza kolejka klasy okręgowej ZINA gr.III na trudnym terenie w Czernicy: LKS Zameczek Czernica – KS Rymer Rybnik