LKS Granica Ruptawa – KS Rymer Rybnik 1:1
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, stadion, trawa i na zewnątrz
LKS Granica Ruptawa – KS Rymer Rybnik 1:1 (1:0)
⚽️ Molenda Artur
Skład: B.Plewka (45 M.Kutryba), K.Matuszewski, M.Moskal, M.Nogły, P.Witek, A.Molenda (89 B.Pyszny), M.Marcol, M.Skoczylas, D.Szymała, D.Kogut, M.Bober
Trener: Roezner Adam
W ostatnim meczu rundy jesiennej KS Rymer remisuje na trudnym terenie w Ruptawie !!!
Mecz na dobre się jeszcze nie rozpoczął, a gospodarze prowadzili już 1:0 – zespół jednak opanował sytuację i do przerwy nie tracimy już bramek.
Po przerwie jest zdecydowanie lepiej, strzelamy bramkę wyrównującą i w końcówce mamy szansę na zwyciestwo – jednak nie wykorzystujemy rzutu karnego!
Kończymy sezon na 7 miejscu w tabeli z 24 punktami w 18 meczach – odnosząc 7 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek, strzelając 40 bramek – tracąc 42.
Zgodnie z regulaminem rozgrywek klasy okręgowej na wiosnę będziemy grać w grupie spadkowej, gdzie zaliczone będą wyniki z rundy jesiennej z zespołami z miejsc 5 do 10. KS Rymer będzie mieć na końcie 20 pkt. i na początek 2 miejsce z drużyn grupy Rybnik!!!
Dziękujemy drużynie i trenerowi A.Roezner za rundę jesienną, którą należy uznać za udaną !!!
Szersze podsumowanie tej rundy już niebawem !!!