MKS Czerwionka – KS Rymer Rybnik 0:3 (0:2)
⚽️ Pachucy Arystydes 56min.
Skład: B.Plewka, K.Matuszewski, M.Moskal, M.Nogły, A.Molenda (80 M.Plewka), Sz.Plewka, M.Bober (85 P.Ogon), A.Kwiek, D.Kogut (45 D.Szymała), D.Odon (75 W.Marcol), A. Pachucy (65 M.Skoczylas)
rez. M.Kutryba, Bł.Pyszny
Trener: Roezner Adam
Do przerwy po bramce w 18min. kapitana M.Moskala oraz trafieniu w 30min. A.Pachucy spokojnie prowadzimy i kontrolujemy grę !!!
W drugiej połowie dokładamy kolejną bramkę na 0:3 po strzale Arystydesa Pachucy dla którego są to pierwsze trafienia dla Rymera (i jestesmy pewni nie ostatnie !!!).
Dziś do zespołu po przerwie spowodowanej chorobą wrócił A.Kwiek, zabrakło natomiast bardzo dobrze ostatnio grajacego M.Marcola.
Kolejne zwycięstwo Rymera stało się faktem, a co także cieszy gra drużyny ustabilizowała się i wygląda bardzo dobrze.