Podaj Dalej (CSR)

Podaj dalej, to wyjątkowa akcja Klubu Sportowego Rymer Rybnik wpisująca się w ideę CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu.

Została zapoczątkowana w dniu 22 października 2019 roku przez ówczesnego prezesa Mirosława Górkę, który wysłał do losowo wybranego przedsiębiorcy e-maila z prośbą o wsparcie działań statutowych klubu.Po dokonaniu przez niego wpłaty na wskazane konto (Rybnicki Bank Spółdzielczy: 08 8455 0000 2001 0003 6588 0001), poprosił go o dalsze wysłanie wiadomości do zaprzyjaźnionego biznesmena / bizneswoman.

Akcja Podaj Dalej jest fenomenem na skalę krajową, wykorzystuje nowoczesne technologie teleinformatyczne, ma podłoże socjologiczne (efekt kuli śnieżnej) i wpisuje się w proces badawczy – analityką tego zjawiska żywo interesują się jednostki naukowe największych uczelni. Jednocześnie, to bardzo medialny temat, co jest nie bez znaczenia dla małych i dużych firm.

Lista przedsiębiorców i ich firm będzie na bieżąco publikowana na stronie klubowej, a także w mediach społecznościowych. Jednocześnie każdy z wpłacających otrzyma certyfikat CSR – Podaj Dalej.

Zebrane środki będą na bieżąco przekazywane na cele statutowe klubu – głównie wspieranie grup dziecięcych i młodzieżowych.

Jesteśmy niezwykle ciekawi, gdzie dotrze nasza kula i jakie osiągnie rozmiary…

plakat akcji Podaj Dalej

plakat akcji Podaj Dalej