Podwójne derby dla Rymera. Zima w czubie tabeli

W sobotę w lidze okręgowej Rymer zmierzył się z Chwałowicami, a w niedzielę rezerwy Rymera pojechały do Radziejowa w ramach c-klasy. W pierwszym pojedynku, przy pełnych trybunach, w nowych strojach, z oprawą patriotyczną i hymnem Polski na początku, Rymer odprawia z kwitkiem Pierwszego Chwałowice aż 5:0. Kolejnego hat-tricka zaliczył Dariusz Odon i ma już na swoim koncie 19 bramek. W niedzielę również nie było niespodzianki i Rymer wywozi pewne trzy punkty z Radziejowa po trafieniach Piotra Gawińskiego, Zbigniewa Gutta i Mateusza Wilczka. W okręgówce Rymer samotnie przewodzi w tabeli, bo Unia Książenice przegrała z rezerwami Piasta 3:1. W C-klasie Rymer zajmuje drugie miejsce, mając taką samą liczbę punktów co KS Kleszczów.

RYMER RYBNIK – PIERWSZY CHWAŁOWICE 5-0 (2-0)
1-0 1min. Dariusz Odon
2-0 40min. Marcin Moskal
3-0 57min. Dariusz Odon
4-0 60min. Robert Sitko
5-0 90+1min. Dariusz Odon

Rymer Rybnik: Łagoda – Pitry (88 Myler), Shevelyukhin, Kwiek, Sitko (66 Sałbut), Adam, Czarnecki (71 Szymała), Kachel, Marcol, Moskal (58 Powiecko), Odon
Pierwszy Chwałowice: Skrocki – Kosiba (46 Nieszporek) – Greiner (60 Sebastian), Smołka (63 Miur), Zniszczoł, Waśko, Stawinoga, Paprotny, Łaciok, Koczwara, Gawliczek

MKS 23 RADZIEJÓW-POPIELÓW – RYMER RYBNIK 0:3 (0:2)
0-1 25 min. Zbigniew Gutt
0-2 32 min. Mateusz Wilczek
0-3 80 min. Piotr Gawiński

Rymer Rybnik: Kutryba, Lupa, Marszolik, Gwioździk, Piskuła, Ciepły M, Skoczylas, Przekwas, Gutt, Wilczek, Gawiński, Pierchała, Gigla, Brachmański, Skowron, Hamrus, Kondrot, Zdanio.
MKS 23: Rudny, Stolarczuk, Bruździnski, Jureczka, Barczuk, Mulas, Abrahamczyk, Piechaczek, Kurtyka, Babilas, Zimoląg, Karwot, Swaczyna, Wiśniewski.

Tabela ligi okręgowej

Tabela ligi okręgowej

tabela c-klasa

Tabela c-klasa