KS RYMER Rybnik – NAPRZÓD Borucin 1:8 (0:8)
Skład: Dawid Wrzosek (46 Mateusz Kutryba), Kacper Matuszewski, Marcin Moskal, Mateusz Nogły, Paweł Semeniuk (30 Artur Molęda), , Dominik Kogut (46Mateusz Morawa) , Szymon Plewka, Szymon Szydłowski, Marcin Bober (80Kamil Strączek) Marko Vynnychok, Dariusz Odon (70 Piotr Ogon)
Trener: Adam Roezner
Naprzód Borucin rozbił w pierwszej połowie zespół Rymera !!!
Po 15 minutach było już 0:3 i z drużyny jak to się mówi „zeszło powietrze” !!!
Przeciwnik grał prostą, zdecydowaną piłkę i wypunktował całkowicie bezradny w tym okresie nasz zespół !!!
Na szczęście po przerwie Rymer poukładał swoją grę, odbudował się i wygrał tę część meczu 1:0, a spokojnie mógł strzelić jeszcze z 2,3 bramki !!!
Patrząc na wynik końcowy trudno szukać pozytywów, ale zespół pokazał w II połowie, że potrafi grać w piłkę , ale decydująca jest tu wiara w własne możliwości, pełne zaangażowanie w grę i koncentracja od początku meczu oraz wypełnienie założeń taktycznych trenera !!!
Za tydzień 20.06 (niedziela) g.17:00 mecz z LKS Silesia Lubomia, potem wyjazd do LKS Krzanowice i mecz u siebie Zameczkiem Czernica !!!
Te spotkania zdecydują o utrzymaniu w klasie okręgowej !!! Wierzymy, że chłopcy pokażą charakter i powalczą o ten cel 💪💪💪
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i trawa