KS Rymer Rybnik – LKS Granica Ruptawa 1:8 (1:2)

Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” gr.3
KS Rymer Rybnik – LKS Granica Ruptawa 1:8 (1:2)
⚽️ 44min. Pyszny Błażej

Skład: B.Plewka, K.Tide, M.Moskal, A.Molenda, M.Bober, D.Kogut, A.Kwiek, M.Marcol, D.Szymała, D.Odon, Sz.Plewka (25 B.Pyszny, 45 W. Marcol)
Trener: Adam Roezner

Seniorzy KS RYMER po kilku obiecujących występach, dzisiaj doznają dotkliwej porażki na własnym boisku!!! W pierwszej połowie kilka niewykorzystanych 100% sytuacji i w odpowiedzi 2 bramki gości. W drugiej połowie niestety po stracie 3 bramki, gramy bez zaangażowania i pomysłu na grę.

Wierzymy, że za tydzien w meczu przeciwko LKS Płomień Połomia zespół zagra w innym stylu o zwycięstwo !!!

MECZE KS RYMER 19/20.09.2020

Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” Grupa 3

2020-09-19/godz.16:00 KS RYMER RYBNIK – LKS GRANICA RUPTAWA 1:8 (1:2) B.Pyszny

• A1 Junior „PLJS 2002 RYBNIK”

2020-09-20/godz.10:00 LKS ORZEŁ JANKOWICE – KS RYMER RYBNIK

• B2 Junior Młodszy „PLJM 2005 Rybnik”

2020-09-20/godz.10:00 KS RYMER RYBNIK – UKS SP WINNERS GOŁKOWICE

• C2 Trampkarz „PLTM 2007 Rybnik”

2020-09-19/godz.9:00 KS RYMER RYBNIK – UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 0:9

• D2 Młodzik „PLMM 2009 B RYBNIK” Grupa 2 – pauza

• E1 Orlik „PLO 2010 B RYBNIK” Grupa 2

2020-09-19/godz.9:30 UKS RAPID WODZISŁAW ŚL. – KS RYMER RYBNIK 11:3 (4:2) M.Rozkosz x3

• E2 Orlik „PLOM 2011 B Rybnik” Grupa 2

2020-09-19/godz.15:00 RKP SP ROW RYBNIK III – KS RYMER RYBNIK

• F1 Żak „Żaki 2012 Rybnik grupa C” Grupa 3

2020-09-19/20  KS RYMER RYBNIK – GKS 1962 JASTRZĘBIE III

• F2 Żak „Żaki 2013 Rybnik grupa B” Grupa 2

2020-09-19/20 KS RYMER RYBNIK – KS SZCZERBICE

MECZE NASZYCH DRUŻYN 12/13.09.2020 – WYNIKI !!!

Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” Grupa 3

2020-09-13/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA – KS RYMER RYBNIK 2:5 (1:2) A.Kwiek x2, Sz.Nogły, D.Odon, Sz.Plewka

A1 Junior „PLJS 2002 RYBNIK”

2020-09-12/10:00 KS RYMER RYBNIK – LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:5 (M.Plewka)

B2 Junior Młodszy „PLJM 2005 Rybnik”

2020-09-13/10:00 KS RYMER RYBNIK – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:0 K.Rutowicz x3, K.Gojny, P.Mierzyński, samob.

D2 Młodzik „PLMM 2009 B RYBNIK” Grupa 2

2020-09-13/10:00 MKS ŻORY II – KS RYMER RYBNIK 4:1 A.Bryja

E1 Orlik „PLO 2010 B RYBNIK” Grupa 2

2020-09-12/11:30 KS RYMER RYBNIK – KS ŚWIERKLANY 8:4 (5:1) M.Rozkosz x2, J.Gęsicki x2, K.Mandrela, K.Niebiałek, P.Kostka

E2 Orlik „PLOM 2011 B Rybnik” Grupa 2

2020-09-12/13:00 KS RYMER RYBNIK – KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 12:2 Banekx3, Naczyński x2, Pierchała x2, Cychowski, Szczyra, Gigla, samob. x2

F1 Żak „Żaki 2012 Rybnik grupa C” Grupa 3

2020-09-13/13:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA – KS RYMER RYBNIK 2:20