LKS Gwiazda Skrzyszów – KS Rymer Rybnik 2:2

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda
Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” gr.3
LKS Gwiazda Skrzyszów – KS Rymer Rybnik 2:2 (0:2)
⚽️ Bober Marcin
⚽️ Marcol Mateusz
Skład: B.Plewka, K.Matuszewski, K.Tide, M. Moskal, A.Molenda, Sz.Plewka (89 M. Plewka), M.Bober, M.Marcol, D.Kogut, D.Odon, A. Pachucy (84 P. Witek)
Trener: Roezner Adam
Ogromny niedosyt po dzisiejszym meczu !!!
Zespół zagrał bardzo dobre spotkanie, mimo osłabień kadrowych (A.Kwiek, Sz.Nogły, M.Nogły). Zdecydowana przewaga w pierwszej połowie udokumentowana dwoma bramkami dla Rymera, a mogło być jeszcze wyżej !!!
W drugiej połowie również gramy b.dobrze obijając słupek i poprzeczkę jednak nic nie wpada do siatki.
Niestety tracimy bramkę na 1:2 w 82min. i w grę zespołu wkrada się zdenerwowanie…
I to co może wydarzyć się najgorszego – tracimy bramkę w doliczonym czasie gry będąc dziś zespołem zdecydowanie lepszym !!!
Na pewno zabrakło dziś szczęścia i trochę doświadczenia boiskowego młodego zespołu!
Brawa jednak dla całej drużyny 👏👏👏
Kolejny mecz już 31.10 godz.14:00 pojedynek z liderem LKS Forteca Świerklany !!! (niestety bez kibiców)

Mecze drużyn KS RYMER 23/27.10.2020r.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda
Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” Grupa3
2020-10-24/godz.15:00
LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW – KS RYMER RYBNIK 2:2
 
• A1 Junior „PLJS 2002 RYBNIK”
2020-10-25/godz.10:00
KS RYMER RYBNIK – KS 27 GOŁKOWICE 0:1
 
• B2 Junior Młodszy „PLJM 2005 Rybnik”
2020-10-24/godz.10:00
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – KS RYMER RYBNIK 2:2
 
• C2 Trampkarz „PLTM 2007 Rybnik”
2020-10-25/godz.14:30
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA – KS RYMER RYBNIK 4:1
 
• D2 Młodzik „PLMM 2009 B RYBNIK” Grupa 2
2020-10-27/godz.15:30
KS RYMER RYBNIK – MKS II Żory 1:3
 
• E1 Orlik „PLO 2010 B RYBNIK” Grupa 2
2020-10-23/GODZ. 16:30
KS RYMER RYBNIK – UKS RAPID WODZISŁAW ŚL. 2:6
 
• E2 Orlik „PLOM 2011 B Rybnik” Grupa 2
KS RYMER RYBNIK – pauza
 
• F1 Żak „Żaki 2012 Rybnik grupa C” Grupa 3
2020-10-26/godz.17:00
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – KS RYMER RYBNIK 4:18
 
• F2 Żak „Żaki 2013 Rybnik grupa B” Grupa 2
2020-10-24/godz.12:00
LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW – KS RYMER RYBNIK

Mecze drużyn KS RYMER 17/18.10

NIESTETY W WIĘKSZOŚCI MECZE ODWOŁANE ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE I STAN BOISKA PO OPADACH DESZCZU !!!

ZAGRAŁY JEDYNIE NAJMŁODSZE GRUPY -NIEZATAPIALNE ORLIKI I ŻAKI !!!

Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” Grupa3
2020-10-18/godz.15:00 (niestety bez udziału publiczności !)
KS RYMER RYBNIK – MKS 32 RADZIEJÓW – POPIELÓW

• A1 Junior „PLJS 2002 RYBNIK”
2020-10-18/godz.10:00
LKS START MSZANA – KS RYMER RYBNIK

• B2 Junior Młodszy „PLJM 2005 Rybnik”
2020-10-18/godz.7:00
KS RYMER RYBNIK – LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC

• C2 Trampkarz „PLTM 2007 Rybnik”
2020-10-17/godz.10:00
KS RYMER RYBNIK – LKS ORZEŁ PALOWICE

• D2 Młodzik „PLMM 2009 B RYBNIK” Grupa 2
2020-10-18/godz.12:00
KS RYMER RYBNIK – MKS II ŻORY

• E1 Orlik „PLO 2010 B RYBNIK” Grupa 2
2020-10-17/godz.13:45
KS ŚWIERKLANY – KS RYMER RYBNIK 9:2

• E2 Orlik „PLOM 2011 B Rybnik” Grupa 2
2020-10-17/godz.10:00
GKS II JASTRZĘBIE – KS RYMER RYBNIK 3:4

• F1 Żak „Żaki 2012 Rybnik grupa C” Grupa 3
2020-10-18/godz.13:00
KS RYMER RYBNIK – MKS II ŻORY 13:0

• F2 Żak „Żaki 2013 Rybnik grupa B” Grupa 2
2020-10-17/godz.13:00
KS RYMER RYBNIK – GKS II JASTRZĘBIE 5:10

Obraz może zawierać: paski, tekst „R19 19 R”

 

Wyniki drużyn KS RYMER 10/11.10

Klasa okręgowa „ZINA Grupa RYBNIK” Grupa3
KS POLONIA MARKLOWICE – KS RYMER RYBNIK 3:6

• A1 Junior „PLJS 2002 RYBNIK”
KS RYMER RYBNIK – KS WICHER WILCHWY 0:3

• B2 Junior Młodszy „PLJM 2005 Rybnik”
MKS ŻORY – KS RYMER RYBNIK 2:2

• C2 Trampkarz „PLTM 2007 Rybnik”
KS RYMER RYBNIK – UKS RUPTAWA 6:5

• D2 Młodzik „PLMM 2009 B RYBNIK” Grupa 2
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – KS RYMER RYBNIK 5:3

• E1 Orlik „PLO 2010 B RYBNIK” Grupa 2
KS RYMER RYBNIK – pauza

• E2 Orlik „PLOM 2011 B Rybnik” Grupa 2
2020-10-10/godz.9:30 – zmiana terminu
KS RYMER RYBNIK – KS U WALKA GOTARTOWICE

• F1 Żak „Żaki 2012 Rybnik grupa C” Grupa 3
UKS RAPID WODZISŁAW ŚL.- KS RYMER RYBNIK 2:10

• F2 Żak „Żaki 2013 Rybnik grupa B” Grupa 2
UKS AP CHAMPIONS RYBNIK – KS RYMER RYBNIK ?:14

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie uprawiający sporty, dziecko, trawa, na zewnątrz i przyroda