Jubileusz 100-lecia

Klub Sportowy Rymer Rybnik w 2019 roku obchodzi Jubileusz 100-lecia istnienia. Tym samym jesteśmy najstarszym rybnickim klubem i jednym z najstarszych w Polsce. Chcąc z należytą godnością celebrować to święto, powołaliśmy zespół roboczy, któremu przewodniczy Prezydent Miasta Rybnika – Pan Piotr Kuczera, a w jego składzie zasiadają osoby związane z administracją publiczną, trzecim sektorem, sportem, kulturą i edukacją. Nie zabrakło również przedstawiciela Rady Dzielnicy i Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Grupę zamyka jeden z rodziców dzieci trenujących w Rymerze, reprezentując tym samym wielką Rodzinę Rymera.

Główne obchody zaplanowaliśmy w dniach: 21-22-23 czerwca 2019 roku na terenie niemal całych Niedobczyc. Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów. Jednak już teraz możemy Państwa zaprosić na mecz towarzyski z 14-krotnym Mistrzem Polski – drużyną Górnika Zabrze, który odbędzie się 22 czerwca br. na boisku przy ulicy Górnośląskiej 44.

W między czasie, nasze grupy dziecięce i młodzieżowe będą rozgrywały cykl turniejów z zaproszonymi drużynami (m.in. Górnik Zabrze, GKS Katowice, Slavia Ruda Śląska, FC Vítkovice i wiele innych).

Cyklicznie wypuszczamy szeroką gamę gadżetów klubowych – szaliki, smycze, koszulki, kubki, przypinki, itd. W tym celu powstała specjalna zakładka na stronie www.rymer.rybnik.com.pl, Oprócz tego, wszystko będzie dostępne w sklepie Tifany przy ulicy Górnośląskiej 49 (bardzo blisko stadionu) oraz na meczach ligowych.

Bądźcie z nami na bieżąco  – śledźcie stronę internetową, profil Facebook oraz przychodźcie tłumnie na mecze.

Yno Rymer!