Emocje w meczu z Przyszłością Ciochowice

W sobotę (18.11.2017r.) spotkaliśmy się z sąsiadami z tabeli – Przyszłością Ciochowice. Po kwadransie przegrywaliśmy 0:1, ale szybko udało się doprowadzić do remisu po ładnej bramce Roberta Sitko w 18 minucie. W pierwszej połowie nie było już więcej emocji i gra skupiła się głównie na środku pola. W drugiej połowie Rymer rzucił się do ataku, Ciochowice musiały się mocno cofnąć w defensywie. Praktycznie zamknęliśmy rywali w zamku hokejowym, ale gola nie wbiliśmy do 70 minuty. Wtedy to rezerwowy Marcin Kaczmarczyk podwyższył wynik, a 11 minut później sędzia podyktował rzut karny dla naszej jedenastki. Skutecznym egzekutorem był sam poszkodowany – Mateusz Marcol. Po tej bramce w naszych szeregach nastąpiło rozluźnienie i wykorzystali to przeciwnicy, strzelając w 83 minucie kontaktową bramkę. Od tego czasu, to Ciochowice dominowały na murawie, a ostatnia minuta to był istny ostrzał na naszą bramkę. Za pierwszym razem uratował nas Michał Łagoda, a za drugim razem poprzeczka.

RYMER RYBNIK – PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3-2 (1-1)

0-1 15min. Jarosław Kowalski
1-1 18min. Robert Sitko
2-1 70min. Marcin Kaczmarczyk
3-1 81min. Mateusz Marcol
3-2 83min. Jarosław Kowalski

Rymer Rybnik: Mateusz Sałbut – Krzysztof Piełka, Robert Sitko, Mateusz Marcol (90 Błażej Pyszny), Marcin Moskal, Szymon Adam, Roland Kachel, Jakub Czarnecki (60 Remigiusz Ciepły), Michał Łagoda, Artur Molęda, Mateusz Myler (45 Marcin Kaczmarczyk)
Przyszłość Ciochowice: Jarosław Kowalski – Adam Henne, Łukasz Janicki, Marcin Kalinowski, Michał Luchowski, Marcin Musioł, Mateusz Gabor (80 Dawid Bieniek), Hubert Jaromin, Kewin Jonik, Marian Kręgiel, Dawid Tomanek