Remis z liderem

KS Rymer przywiózł cenny punkt z Nędzy, która dotychczas była liderem i odprawiała, w wysokim stosunku bramkowym, swoich przeciwników. Nasza drużyna po wysokim zwycięstwie z rezerwami ROWu (4:0) nie zamierzała łatwo oddać skóry.

Co prawda od 18 minuty przegrywaliśmy 1:0 po strzale z rzutu rożnego Mariusza Frydryka, ale cały czas kontrolowaliśmy przebieg gry. Wyrównującego gola strzelił w 38 minucie Grzegorz Piełka. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie było dużo walki w środku pola, ale to ekipa z Niedobczyc wyszła na prowadzenie po strzale Marcina Kaczmarczyka (60). Niestety, nie długo cieszyliśmy się z korzystnego dla nas rezultatu, bo już minutę później wyrównał Szymon Paskuda.

Ostatecznie KS Rymer remisuje z LKS Nędza 2:2 (1:1), co tylko świadczy o zwyżkowej formie naszych piłkarzy.